Stwórz szafę dzięki tym pięciu prostym krokom

Stwórz Szafę Dzięki Tym Pięciu Prostym Krokom

Wiele razy, gdy ktoś próbuje się poprawić zapominają o modzie. Myślą o modzie jako o niepoważnym przedsięwzięciu, kiedy nic nie może być dalej niż prawda. To, w co zdecydujesz się zawinąć swoje ciało, wiele mówi o tobie. Oto kilka stylowych wskazówek mody, aby upewnić się, że mówisz to, co trzeba!

Jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy na modę, skup się na wszystkich podstawowych stylizacjach. Jeśli twoje kawałki można łatwo sparować ze sobą, będziesz miał szafę pełną wspaniałych strojów, które są zawsze w stylu. Spódnice ołówkowe w kolorze czarnym zawsze będą w stylu, bez względu na funkcję.

Nie używaj gąbek do nakładania cieczy i kremowych podkładów i rumieńców. Stracisz produkt w gąbce za każdym razem, gdy to zrobisz. Dodatkowo gąbka staje się pożywką dla zarazków. Zamiast tego używaj czystych palców do aplikacji, przełączania palców lub czyszczenia ich między różnymi produktami lub kolorami.

Rozważ utrzymanie numeru krawca na rękę. Podczas gdy wiele osób może zmieścić się w masowo produkowanych rozmiarach dostępnych w większości sprzedawców detalicznych, ubrania wyglądają i czują się lepiej, gdy dostosowane. Krawiec może albo zrobić lub udoskonalić większość ubrań, które chcesz nosić. Jeśli naprawdę lubisz konkretny kawałek z ulubionego sklepu, ale to może korzystać z korekty, zadzwoń do krawca.

Jednym ze sposobów, aby upewnić się, że wyglądasz świetnie jest znalezienie konkretnego cięcia lub marki, która dobrze pasuje i kupić wielokrotności to. Jest to ważne, ponieważ nie zawsze znajdzie idealny strój, zwłaszcza jeśli robisz zakupy w ostatniej chwili. Kup więcej niż jeden z tego samego koloru nawet, tylko w przypadku, gdy zostanie uszkodzony jakoś.

Szydełkowana Odzież znów powraca do stylu. Najpopularniejsze kawałki w tym sezonie stało się szydełkowane kamizelki. Te wygodne kamizelki są w wielu kolorach, wzorach i grubościach, aby dodać przytulny i domowy wygląd do każdego stroju. Spróbuj nosić je na zwykłe koszule lub sukienki.

Przejdź przez szafę i oczyścić go raz na jakiś czas. Chociaż możesz pomyśleć, że posiadanie większej ilości ubrań daje ci więcej możliwości wyboru, to jest to w rzeczywistości fałszywe. Szafa, która jest szczelnie zapakowana w rzeczy, tylko utrudni dokonywanie wyborów. Pozbądź się ubrań, których już nie nosisz, aby wiedzieć, jakie opcje masz dostępne. Dziesiątki przedmiotów w długich, martwych stylach są znacznie mniej przydatne niż kilka klasycznych elementów, które są eleganckie i dobrze dopasowane.

Moda jest zazwyczaj postrzegane jako o odzieży. Co wielu nie zdaje sobie sprawy, że włosy, źle urządzone lub w złym stanie, może natychmiast zniszczyć wygląd nawet najbardziej fantastyczny strój. Konieczne jest inwestowanie w wielką fryzurę, produkty do utrzymania go i czas zaangażowany każdego dnia, tak będzie uzupełniać swój styl.

Unikaj dżinsy mama! Starzenie się będzie się działo; jednak twój zmysł mody nie musi się starzeć; po prostu musi ewoluować. Zawieranie dodatkowych, niepotrzebnych denimów, nie robi nic dla Twojego wyglądu. Kluczem jest, aby dżinsy, które pasują do talii, i obszary akcent, że jesteś dumny.

Kolorowanki włosy mogą dodać trochę pop do stroju. Po prostu upewnij się, że twoje włosy pozostają zdrowe, aby nie znikną. Upewnij się, że inwestujesz w dobry zabieg kondycjonujący, aby nie uszkodzić włosów w całym procesie barwienia.

Aby poprawić wygląd ust, użyj ołówka, a następnie zmiksuj obwód gąbką. Błyszczyk należy nałożyć na wierzchu. Aby uzyskać bardziej pouty wygląd, umieścić trochę więcej połysku w kierunku środka górnej wargi. Można również wydobyć usta poprzez zastosowanie cienia do powiek, który wydobywa kolor warg. W środku warg, wystarczy dodać trochę rozmazywanie.

Znajdź właściwą równowagę między modnym i wygodnym. Ból nie musi równać się urodzie. To, że para butów lub koronkowa sukienka są estetyczne, nie oznacza, że powinieneś je nosić. Nie sprawdzaj tylko, czy coś pasuje. Zanim wydasz jakiekolwiek pieniądze, spróbuj ustalić, czy będziesz w stanie nosić to, co kupujesz przez dłuższy czas.

Dobry styl zaczyna się od dobrych podstaw. Dobrze dopasowany biustonosz pomoże zdefiniować twoją figurę i uczynić ją bardziej atrakcyjną. Bielizna jest dla wsparcia i powinna dać ci gładki wygląd. Ukryj wady figury z jedną z wielu skutecznych bielizny odchudzającej na rynku.

Pokaż swoją osobowość poprzez swoje quirks mody. Trzymaj włosy patrząc trochę mussed, dont koszule przycisk aż do góry, lub nosić buty, które nie pasują dokładnie. Nikt nie wygląda idealnie, więc jeśli Twój styl zawiera trochę chaosu, Twoje unikalne poczucie mody może sprawić, że się wyróżnisz.

Przed ich zakupem należy zwrócić uwagę na materiały wykonane przez twoje ubrania. Wszystkie materiały zostaną wymienione na metce odzieży. To, że kawałek pasuje do stojaka, nie oznacza, że nadal będzie pasować po umyciu kilka razy. Nie przejmuj się marnowaniem pieniędzy na ubrania, które po prostu się skurczą, staną się łatwo postrzępione lub w inny sposób stracą swój pierwotny kształt.

Figura klepsydry wygląda seksownie na wszystkich kobietach. Mimo że społeczeństwo sprawia, że wierzymy, że bardzo cienkie kobiety są najseksowniejsze, jest to dalekie od prawdy. Mężczyźni kochają kobiety z figurą klepsydry. Zawsze nosić odzież, która uzupełnia krzywe. Jeśli nie masz krzywych, podrób go, nosząc spódnicę z wysokim stanem lub stylowy pasek.

Dobrą wskazówką mody do noszenia białych ubrań jest upewnienie się, że nie jest ona widoczna na słońcu. Wiele razy, odzież może wydawać się być bezpieczne, ale pewne warunki oświetleniowe mogą spowodować, że stają się prawie zobaczyć przez, co prowadzi do przyczyny ewentualnego zakłopotania. Sprawdź się w wielu warunkach oświetleniowych, zwłaszcza na zewnątrz.

To, co nosisz, mówi wiele o tym, kim jesteś. Skorzystaj z porad w tym artykule, aby pomóc Ci wybrać wygląd, który najlepiej cię opisuje w sposób, w jaki chcesz być postrzegany przez świat. Kiedy dobrze wyglądasz, mówisz o sobie. Spraw, aby był dobry.

About Stwórz szafę dzięki tym pięciu prostym krokom

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly